Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Areszt dla podejrzanego o pedofilię 35-latka

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Podejrzany o pedofilię mieszkaniec powiatu kolneńskiego najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Jak mówi prokurator rejonowy z Kolna Marcin Gajdamowicz mężczyzna usłyszał zarzuty m.in. usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego dziewczynki, która nie ma jeszcze 15 lat.

Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, dlatego prokurator wystąpił o trzymiesięczny areszt dla mężczyzny.

Arturowi Z. grozi kara do 12 lat więzienia. W ciągu ostatnich dwóch tygodni mężczyzna był też karany przez policję za wykroczenia o charakterze seksualnym. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - obnażał się w miejscach publicznych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę