Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gwałtowna burza nad naszym regionem

Około półtora tysiąca mieszkań na Podlasiu jest pozbawionych prądu - to skutek burzy, która przeszła nad regionem. Najgorzej jest we wsiach w okolicach Bielska Podlaskiego, Wysokiego Mazowieckiego i na suwalszczyźnie. Tuż po burzy bez pradu pozostawało ponad 11 tysiecy gospodarstw domowych ale energetycy uporali się z większościa awarii. Prace będą kontynuować rano. Burza powaliła też kilkadziesiąt drzew. Na szczęscie nikomu nikomu nic się nie stało.


Strażacy byli wzywani 30 razy do usuwania drzew tarasujących drogi. Najwięcej pracy mieli w okolicach Wysokiego Mazowieckiego, Bielska Podlaskiego i Łap. Od uderzenia pioruna zapaliła się obora w miejscowości Dąbrowa Dzięciel koło Wysokiego Mazowieckiego. Strażakom udało się z płonącego budynku wyprowadzić ponad 300 prosiąt. Spalił się dach obory i 50 ton słomy. Straty oszacowano na 120 tysięcy złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę