Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Uciekał z narkotykami

Policjanci z Łomży zatrzymali 27-latka. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a w samochodzie przewoził narkotyki. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP Łomża w środę po godzinie 2:00 nocy w jednej z podłomżyńskich miejscowości, policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej samochód osobowy. Kierujący, pomimo wydawanych mu poleceń nakazujących zatrzymanie auta, zignorował sygnały i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim, informując o całym zdarzeniu dyżurnego łomżyńskiej jednostki, który na miejsce skierował kolejne patrole. Jeden z nich zauważył uciekający pojazd. W pewnym momencie kierowca zatrzymał się, porzucił auto i kontynuował ucieczkę pieszo. Szybko jednak został zatrzymany. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego. W samochodzie, którym jechał policjanci ujawnili torebki foliowe z zawartością ponad 580 gramów białego proszku. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę