Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadł diler

Białostoccy policjanci złapali w Łomży 23-latka z narkotykami. Ich podejrzenia wzbudziło nienaturalne oraz nerwowe zachowanie dwóch młodych mężczyzn, którzy stali przy jednym z osiedlowych bloków. Jak się okazało jeden z nich miał przy sobie torebkę strunową z zawartością białego proszku oraz wagę elektroniczną.

Jak informuje policja w środę funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku pełnili służbę na terenie Łomży. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że substancja, która była w torebce strunowej to amfetamina. W sumie było jej tam ponad 10 gramów. Jej posiadacz – 23-letni mieszkaniec Łomży - noc z środy na czwartek spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych i będzie odpowiadał przed sądem.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii stanowi, że ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę