Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kolejny łoś na drodze

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

W niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 61 w pobliżu miejscowości Chojny Młode, przed jadący samochód osobowy wbiegł łoś. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dwie osoby podróżujące volkswagenem wymagały pomocy lekarskiej.

To kolejne tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na terenie powiatu łomżyńskiego. W czwartek wieczorem łoś wbiegł przed jadące tą samą drogą krajową nr 61 auto w okolicach miejscowości Górki Sypniewo.

Policjanci ostrzegają przed dzikimi zwierzętami na drodze. Z powodu sezonowych migracji, przebywają one w pobliżu dróg przebiegających przez tereny leśne i mogą przekraczać jezdnię w najmniej spodziewanym momencie.


240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę