Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nastolatek wypadł z okna jednego z mieszkań w Łomży - jest w szpitalu

12-latek wypadł z okna mieszkania na pierwszym piętrze. Do wypadku doszło przy ulicy Dwornej w Łomży.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży odebrał zgłoszenie, o tym, że 12-letnie dziecko wypadło z okna jednej z kamienic przy ulicy Dwornej. Chłopiec trafił do szpitala. W tej chwili policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia - mówi Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Jak mówili świadkowie wypadku, 12-latek najprawdopodobniej próbował wyjść w ten sposób z domu. Miał do tego użyć smyczy, lub linek, po których chciał zejść.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę