Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy celnicy na tropie

Główne zdjęcie
fot. IAS Białystok

Ponad 1500 paczek nielegalnych papierosów przechwycili funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Nielegalny towar mundurowi znaleźli podczas kontroli jednej z prywatnych posesji w powiecie ostrołęckim.

Jak przekazuje  Maciej Czarnecki, z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że na posesji mogą być magazynowane nielegalne papierosy. W wyniku przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych mundurowi z KAS i SG ujawnili ponad 1500 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej ponad 20 tys. złotych.
Do nabycia i przechowywania nielegalnych wyrobów tytoniowych przyznała się 32-letnia właścicielka posesji. Kobieta usłyszała już zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego, za które grozi wysoka grzywna i utrata nielegalnego towaru.

Foto: fot. IAS Białystok
Foto: fot. IAS Białystok
Foto: fot. IAS Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę