Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

2 promile i „nie widać” ronda

Prawie 2 promile alkoholu miał 50-letni mieszkaniec Łomży, który w czwartek w południe jadąc Szosą do Mężenina „nie zauważył” ronda na skrzyżowaniu z ulicą Wiosenną. Toyota, którą kierował przejechała przez rondo, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wypadła z drogi, ścięła znak, przejechała przez rów i zatrzymała się na chodniku.

W toyocie jechały dwie osoby. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, a pasażer został zabrany do szpitala. Funkcjonariusze policji szybko zatrzymali podejrzanego o kierowanie samochodem 50-letniego mieszkańca Łomży. Jak podała Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży okazało się, że mężczyzna był pijany, a badanie alkomatem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. 50-latek trafił do policyjnego aresztu, a dziś usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przed sądem będzie odpowiadał też za spowodowanie kolizji drogowej.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę