Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

To nie było zabójstwo

- Nie w stwierdzono udziału osób trzecich – mówi Karolina Szulkowska, Prokurator Rejonowy w Łomży o ustaleniach śledczych odnośnie przyczyn śmierci 49-latka, którego ciało znaleziono w wielkanocny poniedziałek przy torowisku w Łomży.

Przypomnijmy martwego mężczyznę przy torowisku znalazł pracownik jednej z firm, która ma siedzibę przy ulicy Sikorskiego w Łomży. Okazało się to 49-latek. Pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności, mające wyjaśnić szczegółowe okoliczności jego śmierci. Jak poinformowała w środę prokurator Karolina Szulkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Łomży, wyniki przeprowadzonych dotychczas badań wykluczyły udział osób trzeci w śmierci mężczyzny.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę