Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przeprowadzka sądu

Główne zdjęcie
mapka dojazdu oraz dojścia do budynku Sądu Rejonowego w Zambrowie (fot. SR Zambrów)

Sąd Rejonowy w Zambrowie zawiadamia, że od poniedziałku 26 marca 2018 r. do środy 28 marca 2018 r. nastąpi przeprowadzka wszystkich Wydziałów Sądu do dobudowanego budynku znajdującego się na tyłach starego budynku. W związku z powyższym w dniach w tych dniach obsługa i kontakt interesantów z Sądem będzie uniemożliwiony.

Jak czytamy w przekazanym komunikacie od 26 marca 2018 r. do 28 marca 2018 r. nie będzie funkcjonowało Biuro Podawcze oraz Kasa. W terminie tym nastąpi również  przepięciem sieci telefonicznej co spowoduje utrudnianie w komunikacji telefonicznej. 
Jednocześnie poinformowano, że od dnia 29 marca 2018r. dojazd do budynku Sądu Rejonowego w Zambrowie odbywać się będzie od strony ulicy Ogrodowej. Z uwagi na generalny remont starego budynku Sądu Rejonowego w Zambrowie, obecnie użytkowany wjazd oraz wejście do głównego budynku od strony ul. Aleja Wojska Polskiego będą niedostępne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę