Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Jeśli minister wyrazi zgodę - to nowym podlaskim kuratorem oświaty będzie Beata Pietruszka

Beata Pietruszka może zostać nowym podlaskim kuratorem oświaty. Po dzisiejszym konkursie jej kandydaturę komisja przedstawi minister edukacji narodowej.

Do konkursu zgłosiły się cztery osoby, ale jeden kandydat złożył rezygnację. Komisja oceniała więc trzy oferty, a do drugiego etapu dopuściła dwie. To pełniąca obowiązki kuratora Bożena Dzitkowska i wiceprzewodnicząca podlaskiej Solidarności - Beata Pietruszka.

W tajnym głosowaniu, zwykłą większością głosów wyłoniono Beatę Pietruszkę. Obejmie ona stanowisko, jeśli zgodzi się na to minister edukacji narodowej.

Konkurs był konieczny po decyzji Jadwigi Szczypiń, która po dwóch latach pracy w Kuratorium Oświaty w Białymstoku, została dyrektorem Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę