Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Znamy promocje na otwarcie Parku Handlowego Bursztynowa Park

Otwarcie nowego wielkopowierzchniowego obiektu handlowego w Ostrołęce odbędzie się już 7 marca. Z tej okazji nowe sklepy przygotowały dla klientów niecodzienne promocje.

Już 7 marca od godziny 8.00 będzie można zrobić zakupy w nowych sklepach zlokalizowanych w Parku Handlowym Bursztynowa Park w Ostrołęce. Z okazji otwarcia swoich lokali, znane marki takie jak Decathlon, Media Markt, Smyk, Jysk, Komfort oraz Komfort Łazienki, przygotowały dla klientów atrakcyjne promocje. Niektóre z nich będą obowiązywały dłużej, niż tylko w dniu otwarcia. Ponadto, na pierwszych klientów odwiedzających park handlowy w dniu 7 marca, będzie czekała słodka niespodzianka.

Oferty sklepów dostępne są na stronie bursztynowapark. Można także pobrać je w formie gazetki klikając w poniższy link: POBIERZ [pdf] lub obejrzeć fotogalerię pod artykułem.
Zobacz również, jak dojechać do Bursztynowa Park. Sprawdź trasę na mapie Google.

tekst partnerski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę