Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wiosenne wierszowanie Przedszkolaków 2016

W pierwszy dzień wiosny to znaczy 21 marca w Publicznym Przedszkolu Nr 14 w Łomży odbył się Przegląd wierszy o wiośnie pod hasłem Wiosenne Wierszowanie Przedszkolaków 2016. Honorowy patronat nad Przeglądem objął Prezydent Miasta Łomża Mariusz Chrzanowski.

Przypomnijmy , iż autorami wierszy, które prezentowały dzieci byli rodzice przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowali: Monika Jałbrzykowska z mamą Martą Jałbrzykowską w wierszu pod tytułem "Rodzina i wiosna"  oraz Miłosz Twarowski z mamą Izabelą Twarowską w wierszu zatytułowanym "Na ganeczku". Gratulujemy dzieciom pieknego występu oraz mamom Moniki i Miłosza poetyckich zdolności. Na zakończenie przeglądu wszystkie dzieci otrzymały medale i książeczki.

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 21:30
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 21:33:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę