Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Konkurs "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki"

20 kwietnia 2016r w Regionalnym Ośrodku Kultury odbył się konkurs recytatorski przedszkolaków "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki".

Wzięły w nim również udział nasze przedszkolaki. Anna Przybylska z wierszem "Wiosna idzie", Kamila Kozłowska z wierszem "Kwoka" oraz Natalia Śmiarowska z wierszem "Doświadczenie". Każde wyjście na scenę, nawet te bez wyóżnień i nagród kształtuje  osobowość dziecka, charakter, uwrażliwia  na piękno. Mali aktorzy uczą się jak radzić sobie ze stresem, opanowywać tremę, przez co zdobywają doświadczenie i umiejętności, które przydadzą się im w dorosłym życiu.

Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 21:44
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 21:47:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę