Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Ramowe rozkłady dnia

Agata Komorowska śr, 24 września 2008 01:11

Każda z grup dzieci "żyje" swoim życiem. Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z rozkładem dnia grupy Swojego dziecka.

Przedszkolny zestaw programów

Agata Komorowska śr, 24 września 2008 00:34

Praca wychowawczo-dydaktyczna opiera się na programach zatwierdzonych przez MEN oraz opracowanych według aktualnych potrzeb naszych wychowanków. W nowym roku szkolnym 2021/2022 będziemy kontynuować realizację kilku programów wdrożonych w poprzednich latach. Wprowadzamy także nowe programy oraz podejmujemy się wdrożenia innowacji pedagogicznych.

Akcje i inicjatywy

Agata Komorowska śr, 24 września 2008 00:29

Dzieci z naszego przedszkola biorą czynny udział w różnorodnych akcjach i inicjatywach o zasięgu lokalnym , regionalnym oraz ogólnopolskim.

Konwencja o Prawach Dziecka

Agata Komorowska śr, 24 września 2008 00:25

W powszechnej Deklaracji Praw Człowieka Narody Zjednoczone proklamowały, iż dzieci mają prawo do szczególnej troski i pomocy. Wyrażając przekonanie, że rodzina jako podstawowa komórka społeczeństwa oraz naturalne środowisko rozwoju i dobra wszystkich jej członków, a w szczególności dzieci, powinna być otoczona niezbędną ochroną oraz wsparciem, aby mogła w pełnym zakresie wypełniać swoje obowiązki w społeczeństwie.

Czas pracy przedszkola i cennik opłat

Agata Komorowska śr, 24 września 2008 00:22

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 16:30. Zasady odpłatności za pobyt dzieci i żywienie w przedszkolu (wyciąg ze Statut) § 25 1. Przedszkole umożliwia odpłatne korzystanie ze świadczeń w czasie przekraczającym godziny bezpłatnego pobytu dziecka w przedszkolu, które obejmują: 1) zabawy twórcze: muzyczne, plastyczne, teatralne i inne rozwijające zdolności dziecka 2) gry i zabawy edukacyjne wspomagające rozwój dziecka w różnych sferach: umysłowej, psychofizycznej, emocjonalnej i społecznej, 3) gry i zabawy ruchowe, wspomagające rozwój ruchowy dziecka, 4) przygotowanie dzieci do udziału w konkursach, przeglądach i imprezach okolicznościowych, 5) działania opiekuńcze dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości dziecka. 6) zajęcia z religii z udziałem nauczyciela katechety.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę