Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Z prądem nie ma żartów

Każdy przedszkolak dobrze wie , że z "prądem nie ma żartów", a jeśli się jeszcze to mądre powiedzenie ciekawie zinterpretuje w formie pracy plastycznej można zdobyć nagrodę. Nagrody główne w przedszkolnym konkursie pod hasłem "Z prądem nie ma żartów" zdobyli Adrian Dardziński i Szymon Żukowski. Wyróżnienia otrzymały również Julia Stodulska i Kinga Dardzińska. Zwycięzcom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 21:48
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 21:50:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę