Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

MINI PLAYBACK SHOW

26 kwietnia 2016r na scenie widowiskowej MDK-DŚT zmierzyli się najlepsi showmeni. Wychowankowie prawie wszystkich łomżyńskich przedszkoli wcielali się w role największych gwiazd polskiej i światowej estrady.

Wśród uczestników znaleźli się nasi wychowankowie w składzie: Zespół Blue Cafe wokalistka- Zuzanna Szczęsna, chórek: Zosia Gałązka, Monika Jałbrzykowska, Kamila Kozłowska, Natalia Śmiarowska, Blanka Borawska, Zuzanna Grzymała, zespół: Krzyś Siekierda - trąbka, Fabian Zieliński- trąbka, Igor Sienkiewicz - gitara, Marcel Milewski - gitara, Piotr Lutoborski -  saksofon, Mateusz Lipski - perkusja. Zespół Blue Cafe wykonał piosenkę pt. "Do nieba, do piekła". Drugim wykonawcą był Marek Grechuta, w którego wcielił się Szymon Żukowski w towarzystwie Mai Kuczyńskiej i Izabeli Gomoliszek.

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 21:51
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 21:54:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę