Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

IV Olimpiada Sportowa

We wtorkowe popołudnie 28 lutego 2017 w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyła się IV Zimowa Olimpiada Sportowa.

 

Cała impreza zorganizowana została na wzór prawdziwej Olimpiady Zimowej. Zawodnicy,  dzieci pięcioletnie i sześcioletnie z rodzicami,  podzieleni byli na pięć drużyn w kolorach kół olimpijskich. Po wniesieniu  znicza i flagi olimpijskiej, uroczystego otwarcia Olimpiady dokonała Dyrektor Jadwiga Juchniewicz. W ceremonii otwarcia nie zabrakło hymnu i przysięgi  wszystkich małych i dużych zawodników, zobowiązujących się do współzawodnictwa w duchu fair play. Zanim zawodnicy wystartowali do walki uczestniczyli w intensywnej rozgrzewce do piosenki Woogie Boogie. Konkurencje sportowe poprowadził specjalny gość z MOSiRu Pan Marcin Marzec. Podczas olimpiady wystąpił również dopingujący obie drużyny zespół przedszkolnych cheerleaderek. Walka we wszystkich konkurencjach była bardzo emocjonująca, ale ostatecznie minimalną liczbą punktów wygrała grupa V, pokonując grupę III. Dekoracji medalowej dokonała Pani Dyrektor z pomocą przewodniczącego Rady Rodziców – pana Roberta Twarowskiego. Na zakończenie olimpiady wszyscy wesoło maszerowali podśpiewując piosenkę „W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Autor tekstu: Agnieszka Szewczyk

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 22:27
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 22:37:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę