Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Dnia 21 października 2015r został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem "Świat bez uzależnień i używek". Przypominamy, iż konkurs zorganizowano w ramach działań Programu Profilaktycznego "Baw się grzecznie i bezpiecznie". Komisja konkursowa przyznała: I miejsce Nataszy Poniat, II miejsce Miłoszowi Twarowskiemu, a III miejsce Krzysztofowi Siekierda. Przyznano również trzy wyróżnienia , które zdobyli: Lena Godlewska, Nikola Zając i Szymon Żukowski. Serdecznie gratulujemy !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 21:06
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 21:09:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę