Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zawody sportowe

W środę 07 października dzieci z grup 5 –latków wzięły udział w zawodach sportowych organizowanych w ramach realizowanego w naszym przedszkolu programu profilaktycznego ,,Baw się grzecznie i bezpiecznie” w zakresie "Łomżyńskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz patologii społecznej na 2015 rok".

 

Wszystkie pięciolatki przebrały się w stroje gimnastyczne i od razu po śniadaniu przystąpiły do zawodów sportowych. Pan Marcin – nasz gość z MOSiR – podzielił dzieci na 4 drużyny, które zaciekle ze sobą rywalizowały oraz dopingowały się nawzajem. W każdej konkurencji dzieci musiały pokonać dany tor przeszkód – biegały, poruszały się na czworakach, rzucały woreczkami do koła hula hop, przechodziły przez szarfę. Odbyły się zawody najdłuższego kręcenia kołem hula hop, które wygrał Adrian z gr. V  i Mateusz z gr. IV.. Na koniec dzieci przeciągały linę pomiędzy drużynami. Był to dzień bardzo aktywny, ale również pełen humoru i dobrej zabawy dający pozytywną energię zarówno dla małych jak i dużych.  Najbardziej dzieciom spodobała sie konkurencja z przeciąganiem liny oraz siad skrzyżny w obręczy. Na koniec wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali Dyplom Super Sportowca.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom łomżyńskiego MOSIR-u za pomoc w organizacji zawodów.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 lutego 2018 20:52
Data ostatniej edycji: nie, 25 lutego 2018 20:58:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę