Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Marek Strzaliński na pierwszym miejscu na listach podlaskiego SLD

Wojewoda Podlaski Marek Strzaliński otworzy w naszym województwie listę kandydatów do sejmu popieranych przez SLD. Taką decyzję podjęła w nocy rada krajowa patii. Drugą pozycje zajmie kierujacy przeglądem prawoslawnym, poseł Eugeniusz Czykwin. Tyle pewnych nazwisk, na razie nie wiadomo kto znajdzie sie na kolejnych miejscach. Jak powiedzial Radiu Białystok wiceprzwodniczący rady wojewódzkiej sojuszu Eugeniusz Berezowiec kolejne miejsca będą ustalane podzcas dzisiejszego posiedzenia zarządu wojewódzkiego partii.


O pierwsze miejsce na liście kandydatów do sejmu w SLD od dawna trwały spory. Nieoficjalnie wiadomo, że ubiegał sie o nie oprócz Marka Strzalińskiego były szef rady wojewódzkiej Wojciech Siemionek. Przed tygodniem ogłosił jednak, że rezygnuje z funkcji przewodniczącego i odchodzi z partii. Po tej decyzji wojewódzki sojusz nie ma szefa. Osobę, która będzie pełniła jego obowiazki zarząd wojewódzki ma wybrać dzisiaj.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę