Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Licytacje dla Damiana z „Mechaniaka”

Główne zdjęcie
oryginalna koszulka piłkarska Rafała Boguskiego, wychowanka ŁKS-u Łomża z autografami piłkarzy Wisły Kraków, rozmiar: M

W Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy Szkole Podstawowej nr 9 w piątek odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej i licytacje przedmiotów, z których dochód w całości ma zostać przekazany na pomoc Damianowi Śliwowskiemu - uczniowi Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, który w ubiegłym roku miał bardzo poważy wypadek motocyklowy.

Turniej – jak już informowaliśmy: Motocykl CZ i turniej piłkarski na leczenie Damiana – rozpocznie się o w piątek o godzinie 10.00, a około godz. 13.00 przewidziane są licytacje. W fotogalerii prezentujemy gadżety, które mają być licytowane podczas imprezy.
Damianowi można pomagać też przez wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 tytułem: „1069 pomoc dla Damiana Śliwowskiego”. (www.kawalek-nieba.pl/damian-sliwowski)

230804070022.gif
Foto: oryginalna koszulka piłkarska Rafała Boguskiego, wychowanka ŁKS-u Łomża z autografami piłkarzy Wisły Kraków, rozmiar: M
Foto: unikatowy motocykl „ČZ” 175 z 1961 roku, z dwiema rurami wydechowymi – odrestaurowany przez uczniów „Mechaniaka”
Foto: kask motocyklowy marki VCAN: XL koloru białego z transparentną szybą, zapewniający szerokie pole widzenia oraz wizjerem odpornym na rysy
Foto: płyta z autografem Zenka Martyniuka zawierająca takie utwory jak „Moja Gwiazda”, „Życie to są chwile” czy „Dziewczyna z klubu disco”
Foto: płyta DVD z autografami kabaretu Łowcy.B z takimi skeczami jak „Zapowiedź”, „Jasnowidz” czy „Giertych”
Foto: oryginalna koszulka piłkarska z autografami reprezentacji Polski kobiet, którą przekazał na licytację Prezydent Miasta Łomży Mariusz Chrzanowski, rozmiar: M
Foto: koszulkę z autografami kabaretu Nowaki, rozmiar: M
Foto: koszulka ŁKS Łomża 1926, rozmiar: XL z logiem „Zasmakuj w Łomży” oraz logiem „600-lecia Miasta Łomża”

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę