Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ruszyli na pomoc...

Strażacy słyną z niesienia pomocy wszystkim, którzy są w potrzebie. Zawodowi z Łomży i ochotnicy z regionu na ratunek ruszają natychmiast. Czasami zdarzenia do których są wzywani wzbudzają uśmiech. W środę rano w Nowych Kupiskach zdejmowali kota z drzewa.

Strażaków na pomoc wezwała kobieta, która opiekowała się małym kotkiem zwierzakiem. Jak twierdziła na wysokie drzewo wszedł dwa dni temu i do zejścia nie mogła go zachęcić ani mlekiem, ani kiełbasą. Gdy na miejsce dotarli strażacy nie siedział na drzewie na wysokości około 8 metrów. Najwyraźniej kotek samodzielnie bał się zejść z drzewa. Strażacy szybko i bezpiecznie zdjęli go i przekazali w opiekę zaniepokojonej kobiecie.

To nie jedyne nietypowe poranne zdarzenia, w którym pomocnymi okazali się strażacy. W szkole w Podgórzy wyłączono prąd, powodując jednocześnie wyłączenie się elektrycznych pieców do ogrzewania pomieszczeń, w których uczą się dzieci. Tu na pomoc pospieszyli miejscowi strażacy ochotnicy udostępniając tymczasowo swoje agregaty prądotwórcze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę