Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Śmierć rowerzysty

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek późnym wieczorem w okolicach wsi Nowa Kubra na terenie gminy Przytuły. Samochód potrącił tu rowerzystę, który niestety zmarł. Z pierwszych informacji wynika, że sprawca tragicznego wypadku miał oddalić się z miejsca zdarzenia, ale już został zatrzymany przez policjantów.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze pomiędzy Przytułami a Radziłowem. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności tragicznego wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę