Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Sąd zdecydował o aresztowaniu napastników z Pniewa

Trzej mężczyźni, którzy w piątek późnym wieczorem napadli na ekspedientkę zamykająca sklep w Pniewie to mieszkańcy Zambrowa. Byli zamaskowani, używali gazu łzawiącego i szarpali kobietę za włosy i ubranie. Skradli torebkę w której, poza dokumentami, było około 400 złotych. Sąd Rejonowy w Łomży zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące, a grożą im minimum 3 lata więzienia.

Przypomnijmy do napadu w Pniewie doszło w piątek ok. 21.30. Napastnicy to mieszkańcy Zambrowa Sebestan T., Arkadiusz T. Krzysztof K. w wieku 36, 43 i 48 lat. Dwóch z nich to bracia.  Prokurator przedstawił im zarzut popełnienia przestępstwa rozboju w oparciu o paragraf 2 artykułu 280 kodeksu karnego. To oznacza, że grożą im minimum 3 lata więzienia. Maksymalna kara przewidziana w kodeksie to nawet 12 lata więzienia.

Zobacz: Napadli w Pniewie


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę