Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Tajemnicze zdarzenie na drodze

Policjanci zostali powiadomieni o rozbitym samochodzie znajdującym się przy drodze w okolicy miejscowości Dębniki. W samochodzie i w jego pobliżu nie było kierowcy, ani żadnej innej osoby. Na razie nie wiadomo co się stało. Trwają poszukiwania kierowcy, który być może w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza te informacje. Zgłoszenie policjanci otrzymali przed godziną 9. Na miejscu są funkcjonariusze, którzy poszukują kierowcy auta i starają się wyjaśnić okoliczności póki co tajemniczego zdarzenia drogowego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę