Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ktoś celowo podpalił wielki stos bel?

Przez całą noc palił się stos kilkuset bel słomy. Pożar wybuchł około godziny 21. obejmując stos bel złożonych około kilometra od Bronowa. W akcji gaśniczej brało udział 7 zastępów straży pożarnej – ochotniczej i zawodowej.

Ogień objął stos 600 bel słomy. Strażakom udało się z tego uratować 80 bel, a reszta spłonęła. Ze względu na rozmiar stosu bel, który zajmował ok. 450 m2 powierzchni i był wysoki na ok. 7 metrów, strażacy określają go jako pożar duży. Straty wstępnie oceniono na 44 tysiące złotych, a wartość uratowanego mienia na 5 tys. zł. 
Co spowodowało pożar bel mają ustalać policjanci, ale uczestniczący w akcji strażacy nie wykluczali celowego podpalenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę