Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Ciepła końcówka roku

Po ciepłych świętach Bożego Narodzenia także Nowy Rok zapowiada się na plusie. Synoptycy póki co nadejścia zimy nie prognozują. Dziś w regionie temperatura maksymalna do +4 - 5°C, zachmurzenie umiarkowane i tylko czasami okresami wzrastające do dużego. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie w południowej połowie województwa, słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C.

W czwartek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe słabe opady deszczu i jeszcze ciepłej od 6°C do 8°C.  Nocą z czwartku na piątek zachmurzenie duże, okresami opady deszczu i temperatura od 2°C do 3°C. W piątek w ciągu dnia temperatura ma być podobna, ale w noworoczny weekend ma znowu wzrosnąć do +6°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę