Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Pod Elżbiecinem zginął mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Śmiertelny wypadek pod Elżbiecinem

Kierowca, który zginął w czwartek w wypadku drogowym koło Elżbiecina to 59-letni mieszkaniec Łomży. Bus, którym jechał od strony Wizny w kierunku Piątnicy najprawdopodobniej wpadł w poślizg i zderzył się z jadący w przeciwnym kierunku tirem. Dziś ma być przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny, która być może rzuci nowe światło na okoliczności tego wypadku. Wczoraj, po kolejnym śnieżnym ataku zimy w regionie doszło do kilku innych kolizji, a dwa samochody na śliskich nawierzchniach wypały z drogi i dachowały.

Do tragicznego w skutkach wypadku w okolicy Elżbiecina na drodze krajowej nr 64 Łomża - Jeżewo  około godz. 12.30. Warunki drogowe były wtedy bardzo trudne. Padał śnieg i marznący deszcz i na drogach zrobiło się bardzo ślisko. Prawdopodobnie kierowca busa jadący w kierunku Łomży wpadł w poślizg i uderzył w tira. Po zderzeniu oba samochody zjechał z drogi do przydrożnych rowów, przy czym bus uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 59-letni kierowca busa, którym jak się okazało był mieszkaniec Łomży. Droga  Łomża – Jeżewo w miejscu wypadku była zablokowana do nocy, a kierowcy musieli korzystać z objazdów, co tworzyło gigantyczne korki w Piątnicy, ale także na wyjeździe na północ z Łomży.

Dzień pełen kolizji
Policjanci podają, że wczoraj zgłoszono im 8 kolizji drogowych. Część z nich miała związek z trudnymi dla kierowców warunkami jazdy. W okolicach Wizny i Kuzi osobówki wylądowały w rowie i dachowały. Na szczęście nikomu z podróżujących autami nic się nie stało. Do niegroźnych dla ludzi zderzeń samochodów doszło także w Chojnach Młodych, w okolicach Wizny, Mątwicy, Grzymał i na ul. Szmaragdowej w Łomży. Sprawcy kolizji dostawali, poza uszkodzonymi autami mają do opłacenia także mandaty wystawione przez policjantów. Najczęściej było to 500 zł.

zobacz: Śmiertelny wypadek pod Elżbiecinem

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę