Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek pod Elżbiecinem

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu busa z tirem w okolicy Elżbiecina . Droga krajowa nr 64 Łomża - Jeżewo jest zablokowana. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 12.30. Warunki drogowe były trudne. Padał śnieg i marznący deszcz i na drogach zrobiło się bardzo ślisko. Prawdopodobnie kierowca busa jadący w kierunku Łomży wpadł w poślizg i uderzył w tira. Oba samochody zjechał z drogi do przydrożnych rowów, przy czym bus uderzył w drzewo. Na miejscu zginął kierowca busa.

Mniej więcej w tym samym czasie doszło do dwóch innych zdarzeń drogowych na tej samej drodze krajowej nr 64, ale bliżej Wizny. W jednym miejscu zderzyły się dwie osobówki, w innym samochód osobowy po poślizgu wypadł z drogi i dachował. Kierowcy nic się nie stało, zam wyszedł z uszkodzonego samochodu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę