Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radiobab.pl

Monitoring - działa czy nie?

Obecnością kamer, może się poszczycić niewiele miast. Takie urządzenia funkcjonują między innymi w Łomży. Czy są potrzebne? Radny rady miejskiej Łomży - Paweł Augustyniak, twierdzi, że łomżyńskie kamery działają źle. W ich zasięgu dochodzi do przestępstw. Napisał o tym w swojej interpelacji .

"Ja nie jestem wrogiem monitoringu, jestem wrogiem monitoringu źle działającego. Jestem zainteresowany tym, aby ten monitoring był sprawny." - powiedział nam Paweł Augustyniak
Tymczasem policja mówi, że kamery spełniają swoje zadania. Urządzenia monitorujące miejskie ulice działają nie tylko wykrywczo - ale i prewencyjnie. Nawet wtedy, kiedy ulegają awarii.
"Uważam za konieczne funkcjonowanie monitoringu, nie tylko na terenie osiedla Perspektywa ale także w innych rejonach miasta. Spełnia to porządaną rolę prewencyjną i wykrywczą. Zatrzymywaliśmy już sprawców na gorącycm uczynku. Pomagał nam też w ustalaniu sprawców. Wadą monitoringu było to, że było ostatnio kilka awarii kamer i może były zbyt długo kamery były naprawiane." - powiedział Andrzej Zaręba, Komendant Miejski Policji w Łomży.
Teraz interpelacja radnego Pawła Augustyniak, czeka na odpowiedź prezydenta Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę