Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Osobówka wjechała pod naczepę

Kolejny wypadek drogowy w regionie. Tym razem w Budach Czarnockich na krajowej 61 pomiędzy Piątnicą a Kisielnicą. Samochód osobowy wjechał pod naczepę tira. Co najmniej jedna osoba został ranna i została zabrana do szpitala.

Do tego wypadku doszło przed godz. 14. Wcześniej w tej okolicy doszło do innej kolizji drogowej. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, ale teraz ruch przepuszczany jest wahadłowo. Na miejscu pracuja słuzby ratunkowe. Okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę