Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tir w rowie. Kierowca "uciekał" przed zwierzęciem

Tir przewożący pasze zjechał z drogi i przewrócił się na bok. Do zdarzenia doszło przed godz. 8. w okolicy wsi Włochówka za Wizną na drodze w kierunku Rutek Kossaki. Kierowca samochodu wyszedł bez większych obrażeń, ale z pierwszych informacji wynika, że z uszkodzonych zbiorników mogło wylać się kilkaset litrów paliwa. Na miejscu są służby ratunkowe także te związane z ochroną środowiska.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki zjechał z drogi chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem, które nagle wybiegło z lasu. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę