Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Narew się podnosi

Poziom Narwi w Łomży osiągnął rano 360 cm. W ciągu doby podniósł się o 5 cm, powiększając rozlewiska. Z danych hydrologicznych wynika, że w ciągu sekundy przepływa tu już 180 tysięcy litrów wody.

Narew w okolicach Łomży i Nowogrodu jest strefie stanów wysokich, a w okolicach Wizny od połowy listopada utrzymuje się powyżej linii poziomu ostrzegawczego. W piątek rano poziom rzeki wynosił 444 cm  - o 2 cm więcej niż wczoraj. Oznacza to, że stan ostrzegawczy został przekroczony o 4 cm.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę