Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

W gronie najlepszych bibliotek

Biblioteka z Podgórza jest najlepszą biblioteką w województwie i jedną z najlepszych w kraju. Ranking bibliotek po raz siódmy przeprowadził Instytut Książki i „Rzeczpospolita”.

Biblioteka Gminy Łomża z/s w Podgórzu bierze udział w rankingu od pierwszej edycji. Tym razem uplasowała się na 9 miejscu w Polsce i po raz 7 na 1 miejscu w województwie podlaskim. 
Uroczysta gala podczas której wręczono dyplomy najlepszym bibliotekom i samorządom przy których działają  odbyła się w czwartek w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie. Nagrodę dla biblioteki z Podgórza odbierali jej dyrektor Wiesława Kłosińska i wójt gminy Piotr Kłys. 
W tym roku pierwsze miejsce w rankingu bibliotek zdobyła biblioteka z Jarocina.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę