Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Potrącony przez passata wyszedł na środek jezdni

Mężczyzna, który wczoraj wieczorem został potrącony na drodze wojewódzkiej nr 645 Nowogród – Zbójna najprawdopodobniej był pijany. Według policji to on był sprawcą zdarzenia. Mężczyzna miał iść środkiem drogi, a 24-letni kierowca passata nie miał szansy, aby uniknąć zderzenia. Potrącony pieszy – mężczyzna w wieku ok. 40 lat - z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 18. na odcinku pomiędzy Morgownikami a Dębnikami, gdzie droga przebiega przez las. Mężczyzna szedł w kierunku Nowogrodu, samochód jechał w kierunku Zbójnej. Warunki drogowe i widoczność były kiepskie – było już ciemno i padał śnieg z deszczem dodatkowo ograniczający widoczność.
Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł środkiem jezdni. Został ominięty przez jeden samochód, który zatrzymał się nieco dalej na poboczu, ale jadący za nim kierowca passata nie zdołał wyhamować i ominąć pieszego, który miał wejść prosto przed samochód. 
- Kierowca passata jako pierwszy udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwał służby ratunkowe – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Od poszkodowanego wyczuwalna była woń alkoholu. Pobrano krew do badań.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Krzyż przypominający śmierć w tym miejscu sprzed kilku lat

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę