Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Mikołajki w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 3 grudnia wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podczas tegorocznej edycji mikołajkowej imprezy każde dziecko będzie mogło osobiście wręczyć list Mikołajowi z prośbą o wymarzony prezent pod choinkę. Najciekawsze listy zostaną zrealizowane przez organizatora.

Galerię Bursztynową, jak co roku z okazji nadchodzących Mikołajek, odwiedzi Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci będą mogły zrobić sobie bezpłatnie zdjęcie z Mikołajem i jego pomocnikami, a pamiątkową fotografię wydaną na miejscu zabrać do domu. Mikołaj będzie również wręczał upominki najmłodszym za okazaniem paragonu na kwotę min. 50 zł. Liczba wydanych upominków będzie ograniczona do 500 sztuk.

W tym roku grzeczne dzieci będą mogły także osobiście wręczyć list Świętemu Mikołajowi, w którym poproszą o wymarzony prezent pod choinkę. Organizator wybierze najciekawsze listy i spełni marzenia kilkorga dzieci. Na najmłodszych będą czekały także warsztaty wykonywania świątecznych pudełek na prezenty oraz bezpłatna fotobudka.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie centrum handlowego bursztynowa.pl

Mikołajki 2016. Zobacz film:


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę