Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Marzena skacze w Marrakeszu

Marzena Banach 16-latka z Nowej Rudy - powiat kolneński - będzie walczyła w Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych do lat 18, które w środę rozpoczynają się w Maroku. Zawodniczka klubu „Narew Łomża” jest jedną z 11. Polek jakie zakwalifikowały się do mistrzostw. W sumie w Marrakeszu do niedzieli rywalizować będzie 2000 lekkoatletów z ponad 160 krajów. W tej grupie jest 26 Polaków i Polek.

Marzena Banach w Maroku będzie robiła to co robi najlepiej – będzie skakała w dal. Jej życiowy rekord to 6 metrów, ale jak twierdzi trener Jan Kotowski stać ją na więcej. Podczas rozegranych przed kilkunastu dniami Mistrzostwami Polski Seniorów w Białej Podlaskiej oddała sok na odległość 6,15 cm – niestety skok był spalony i odległość ta nie została zaliczona.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę