Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Straciła prawo jazdy za zajechanie drogi

Główne zdjęcie
Kierującej tą toyotą 30-latce policjanci zatrzymali prawo jazdy

Prawo jazdy zatrzymali policjanci 30-letniej kobiecie, która w poniedziałek wieczorem doprowadziła do kolizji na Alei Piłsudskiego. Kierując toyotą Rav 4 i wyjeżdżając z ulicy Chopina kobieta nie upewniła się, czy może prawidłowo wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia, z prawidłowo jadącą Aleją Piłsudskiego skodą. I właśnie za to zostało zatrzymane jej prawo jazdy.

Mundurowi apelują  do kierowców o ostrożność na drodze. Przypominają, że chwila nieuwagi czy też nieprzemyślane manewry mogą zakończyć się co najmniej nieprzyjemną w skutkach stłuczką. W poniedziałek w Łomży i najbliższej okolicy doszło do 8 kolizji drogowych. Wśród przyczyn tego typu zdarzeń policjanci wskazywali najczęściej niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych oraz nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 
W trakcie prowadzenia czynności policjanci z „drogówki” zatrzymali kierowcom 10 dowodów rejestracyjnych. W większości powodem zatrzymania dokumentu były uszkodzenia samochodów na skutek zaistniałych kolizji drogowych, ale także w kontrolowanych pojazdach stwierdzano usterki związane z oświetleniem bądź też braki aktualnych badań technicznych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę