Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

23-latek pobił 15-latka

Główne zdjęcie
Ul. Piękna

Po dwóch tygodniach od zdarzenia policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przy ul. Pięknej w Łomży uderzył 15-latka. Sprawcą okazał się 23-letni mieszkaniec Łomży. - Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zaznaczając, że za uszkodzenie ciała nieletniego będzie on odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu dwa tygodnie temu przy ul. Pięknej w Łomży. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia ciała 15-latka. Sprawca uderzył chłopaka powodując u niego obrażenia głowy. 
Jak podaje Szlesińska w wyniku intensywnej pracy, łomżyńscy kryminalni ustalili osobę mogącą mieć związek z tym zdarzeniem. 23-letni mieszkaniec Łomży podejrzewany o przestępstwo został wczoraj zatrzymany, usłyszał zarzut i przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu. Sprawą zajmie się teraz sąd.

Zgodnie z art. 157 kodeksu karnego kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.  Jeśli spowodowane naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia nie trwa dłużej niż 7 dni, kara jest łagodniejsza - to grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienie wolności do lat 2.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę