Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Dziś może pośnieżyć

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB prognozuje na dziś w regionie opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a lokalnie śniegu. Temperatura maksymalna ma sięgnąć 2 - 3°C, ale opady i słaby wiatr północno-wschodni będą powodowały, że będzie się czuć tak, jakby temperatura spadła do -6°C.

W nocy temperatura spadnie nawet od -1°C, poza tym zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a początkowo także opady deszczu i deszczu ze śniegiem. 
Jutro ma być trochę cieplej, ma pojawi się choć na chwilę słońce i nie powinno padać.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę