Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Trzy osoby zginęły, a jedna ciężko ranna trafiła do szpitala w Łomży po wypadku do jakiego doszło na przejeździe kolejowym pomiędzy Wygodą a Czerwonym Borem. Samochód osobowy uderzył w drezynę kolejową. Ruch na drodze krajowej nr 63 Łomża - Zambrów jest całkowicie zablokowany.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godz. 18.40. Mł. asp. Agnieszka Predko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie podaje, że drezyna kolejowa jechała od strony Śniadowa i gdy przejeżdżała przez drogę Łomża – Zambrów uderzył w nią VW golf jadący od strony Zambrowa. Policjantka podaje, że samochód był na gdańskich numerach rejestracyjnych. Zginęły trzy osoby, a jedna ranna została przewieziona do szpitala w Łomży.

Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Ruch na drodze jest całkowicie zablokowany.  Nie wiadomo jak długo potrają utrudnienia, ale policjanci zalecają objazdy przez Mężenin.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę