Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Mokro i zimno

Normalnie w październiku w regionie spada około 44 litrów deszczu. W tym roku tyle spadło od ostatniego czwartku, a od początku miesiąca opady w Łomży wyniosły już 134 litry, czyli trzy razy więcej niż normalnie. A to nie wszystko synoptycy na ostatnie dni miesiąca także zapowiadają deszcz.

Według synoptyków dziś i jutro w regionie przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem, śniegu lub krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C, ale odczuwalna, ze względu na wilgoć i silny północno-zachodni wiatr znacznie niższa - nawet w granicach -10°C. W poniedziałek podmuchy wiatru do 80 km/h, we wtorek  do 60 km/h. Nocą temperatura powietrza będzie spadła w okolice zera.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę