Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szósta ofiara wody w podlaskim

Kolejny tragiczny wypadek nad wodą - w rzece Nurzec utonął szesnastolatek. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w okolicach miejscowości Kostry. To trzecia osoba, która utonęła w czasie tego weekendu w naszym regionie. W sobotę strażacy wyłowili ciała dwóch młodych męzczyzn, którzy kąpali się w niedozwolonych miejscach. Jeden z nich utonął w Pisie w powiecie łomżyńskim, drugi w jeziorze w miejscowości Toczyłowo w powiecie grajewskim.

Przed nami kolejne upalne dni, policjanci i ratownicy przypominają, by w czasie kąpieli nie przeceniać swoich możliwości - najlepiej kąpać się w miejscach do tego wyznaczonych i nie wchodzić do wody po alkoholu. Tego lata w naszym regionie utonęło już 6 osób.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę