Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Zacznie padać

Dziś jeszcze przeważnie słonecznie, ale synoptycy zapowiadają zmianę pogody. Nocą nad region mają nadciągnąć chmury z których zacznie padać. Pochmurnie i deszczowo ma być co najmniej do końca tygodnia.

Póki co dziś jeszcze ładnie – słonecznie z temperaturą maksymalną do 15°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni i południowy przyniesie nam zmianę pogody nocą. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych prognozują, że po północy od zachodu województwa zachmurzenie będzie wzrastało do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu. To sprawi także, że temperatura powietrza nie spadnie już tak bardzo jak ostatnimi nocami – do ok. 2 – 3°C, a zatrzyma się w granicach 8°C. We wtorek niewiele ciepłej temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, ale zachmurzenie duże i okresami opady deszczu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę