Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Hazardowa szara strefa

Kolejne automaty do nielegalnych gier hazardowych znaleźli celnicy z Łomży. Tym razem ujawniono je w jednym z zambrowskich lokali.

Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, podaje, że w skontrolowanym przez celników z Łomży i policjantów z Zambrowa lokalu znajdowały się cztery nielegalne automaty do gier, które umożliwiały prowadzenie gier losowych niezgodnie z przepisami ustawy o grach hazardowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, takie urządzenia mogą znajdować się jedynie w kasynach lub w salonach gier.  Informując o przejętych automatach Hancewicz podkreśla, że organizatorom nielegalnego hazardu grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności. Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi od 1. kwietnia, osoby urządzające tego typu gry, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę