Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Radni, przedsiębiorca, leśnik - 7 kandydatów na burmistrza Nowogrodu

Przedterminowe wybory odbędą się 3 września. Na razie Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodzie sprawdza dokumenty złożone przez komitety wyborcze. Ma na to trzy dni. Dopiero wtedy będzie wiadomo czy cała siódemka kandydatów wystartuje w wyborach.

 

O fotel burmistrza chcą się ubiegać: Grzegorz Palka - zastępca ostatniego, zmarłego w czerwcu, burmistrza Józefa Piątka, obecny przewodniczący rady miasta i gminy Krzysztof Chojnowski i obecny radny Witold Małachwiej. O stanowisko walczy też prezes spółdzielni mieszkaniowej w Nowogrodzie Roman Tyszka oraz leśnik z Nadleśnictwa Nowogród Marek Bączek.

W wyborach chce też wystartować dwóch kandydatów spoza gminy - Zenon Krajewski - wywodzący się z gminy Śniadowo mieszkaniec województwa mazowieckiego oraz przedsiębiorca z gminy Łomża Andrzej Więckowski.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę