Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Gorąco i burzowo...

Wczoraj termometry Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej stacji pomiarowej w Marianowie wskazały w najcieplejszym momencie dnia temperaturę 28,1°C. Dziś powinno być jeszcze cieplej... Synoptycy zapowiadają także burze.

Tomasz Siemieniuk  synoptyk dyżurny z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz IMGW na dziś dla regionu prognozuje zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu, a miejscami także burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 25 mm, a wiatr w porywach do 70 km/h.
Temperatura maksymalna powietrza w ciągu dnia sięgnie 29°C 
We wtorek nad region powinny nadciągnąć upały, które są już na południu i w centrum kraju. Temperatura maksymalna do 33°C na południu województwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę