Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wiceminister Zieliński miał wypadek

Główne zdjęcie
Wiceminister Jarosław Zieliński podczas tegorocznych uroczystości z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja w Łomży

W nocy w miejscowości Krzywa między Korycinem a Suchowolą na drodze krajowej nr 8 z Białegostoku do Augustowa doszło do wypadku, w którym uczestniczył wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński - poinformowało RMF FM. - Polityk trafił do szpitala, gdzie stwierdzono u niego stłuczenie klatki piersiowej.

Jak podało radio samochód, którym jechał Zieliński, prowadziła jego żona. W pewnym momencie auto miało zjechać z drogi i zderzyć się bokiem z jadącym z naprzeciwka bmw. Samochód wiceministra uderzył w słup na poboczu. Zieliński trafił do szpitala z bólem klatki piersiowej, jednak obrażenia były niegroźne i został on już wypisany. Pozostałe osoby nie doznały obrażeń.

Jarosław Zieliński to jeden z najważniejszych w regionie polityków Prawa i Sprawiedliwości. Pochodzi z Suwałk. Od pięciu kadencji zasiada w ławach sejmowych. Za „pierwszego rządu PiS” był wiceministrem edukacji w latach 2005–2006 i wiceministrem MSWiA (2006–2007). Teraz od 2015 ponownie jest wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę