Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Uratowali dziewczynę

Dzięki natychmiastowej reakcji i działaniom łomżyńskich policjantów dziś rano udało się uratować 17-latkę, która chciała popełnić samobójstwo. Nieprzytomna dziewczyna leżała na podłodze...

jak przekazuej Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży rano, około godziny 5:30, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał sygnał o tym, że 17-letnia mieszkanka gminy Zbójna najprawdopodobniej  chce targnąć się na własne życie. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Drzwi otworzyła zaskoczona wizytą policjantów właścicielka domu. Kobieta nic nie wiedziała na temat wezwania. W celu dokładnej weryfikacji zgłoszenia, rozpytali oni czy miejsce zamieszkuje również 17-latka. Okazało się, że w pomieszczeniach na piętrze przebywa wnuczka kobiety. Mundurowi oraz zaalarmowani domownicy szybko dostali się tej części domu. Nieprzytomna dziewczyna leżała na podłodze. Funkcjonariusze od razu podjęli czynności ratownicze i monitorowali jej stan aż do przyjazdu karetki pogotowia. Dzięki natychmiastowej reakcji łomżyńskich policjantów nie doszło do tragedii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę